Terug naar overzicht

Beleidsondersteuner Werkcentrum Foodvalley

  • Provincie

    Gelderland

  • Branche

    Lokale overheid

  • Opleidingsniveau

    HBO WO

  • Dienstverband

    Detachering

  • Plaats

    Bergstraat 4, Ede

  • Gepubliceerd op

Functie omschrijving

Voor de Gemeente Ede is FlexIntens op zoek naar een Beleidsondersteuner Werkcentrum Foodvalley voor 16 uur per week.


Het Werkcentrum Foodvalley in oprichting (WCF i.o) ondersteunt werkzoekenden, werkenden en werkgevers in de regio Foodvalley in het vinden van werk, scholing of geschikt personeel. Het WCF is een netwerkorganisatie en wordt bestuurd door de gemeenten Ede, Veenendaal, Barneveld, Wageningen, Renkum, Renswoude, Rhenen en Scherpenzeel, het UWV, werkgevers- en werknemersorganisaties, het Onderwijs en het SBB.

Let op: “Omdat de inhoud van deze opdracht een verhoogd risico met zich meebrengt voor de arbeidsrelatie/verhouding van de Opdrachtgever naar een zzp’er toe (indicatie: schijnzelfstandigheid/arbeidsovereenkomst), is het niet mogelijk om deze opdracht als zzp’er uit te voeren. Zzp’ers hebben wel de mogelijkheid te kunnen reageren op de opdracht en via FlexIntens uit te voeren via een detacheringscontract.

Gemeente Ede, smaakmakers van de Veluwe

Ede is veelzijdig: wonen, werken, recreëren kent in Ede vele smaken. Van het levendig centrum in de stad Ede tot het gevarieerde buitengebied en de natuur van de Veluwe. Een groot gebied met dorpen en stad. We kijken hoe we inwoners verder helpen door goed te luisteren. En geven duidelijk aan wat we te bieden hebben. Wist je dat we bij onze gemeente de nadruk op voedsel en gezondheid leggen? Tegelijkertijd focussen we met zo’n 1000 collega’s op andere belangrijke zaken. Denk aan het zorgen voor voldoende woningen en het werken aan leefbaarheid en duurzaamheid. Voor iedereen, want iedereen is welkom. Onze samenleving en omgeving is continu in ontwikkeling, wij bewegen mee en kijken vooruit. Dat maakt ons wendbaar en weerbaar.

Functieomschrijving:

Als Beleidsondersteuner Werkcentrum Foodvalley werk je onder leiding van de kwartiermaker van het WCF en lever je een belangrijke bijdrage aan de opzet en borging van het Werkcentrum. Je ondersteunt de kwartiermaker bij het realiseren van de doelstellingen en zorgt ervoor dat de werkzaamheden binnen het WCF soepel verlopen.

Je taken en verantwoordelijkheden omvatten onder andere:

  • Uitvoeren van deelopdrachten voor het Werkcentrum Foodvalley in oprichting (WCF i.o.).
  • Bijdragen aan en het oppakken van nieuwe initiatieven.
  • Meewerken aan de opstelling en uitvoering van de Meerjarenagenda en jaarplannen voor het WCF.
  • Ondersteunen bij de inhoudelijke en financiële verantwoording van de ingezette middelen.
  • Fungeren als secretaris ter ondersteuning van de ontwikkeling van het WCF i.o. (agenderen, notuleren, archiveren, opstellen voortgangsrapportages en bestuurlijke voorstellen en notities).
  • Coördineren en bewaken van de voortgang van de werkzaamheden binnen het WCF i.o.
  • Onderhouden van interne en externe contacten namens de kwartiermaker.
  • Ondersteunen bij budgetbeheer en andere administratieve taken.

Het gaat nu om een gedeeltelijke vervanging van Agnes voor haar werkzaamheden rond de overlegsituaties rond het Werkcentrum. Dit betreft m.n. agenda, stukken, verslag, actielijst, voortgangsbewaking e.d. rond de overleggen AOW/Beleidsoverleg; MO/managementoverleg en CT/Coördinatieoverleg, in verbinding met het RWB/Regionaal Werkbedrijf-bestuur.

Functie eisen

Onze opdrachtgever heeft eisen en wensen geformuleerd. Aan alle eisen moet worden voldaan om in aanmerking te komen voor deze functie. Voor deze functie zijn de volgende eisen en wensen geformuleerd:

Eisen:

  1. Inschrijver voldoet aan de gestelde uitvoeringsvoorwaarde zoals bovenaan benoemd in de uitvraag
  2. Een aantoonbare afgeronde hbo bachelor opleiding
  3. Minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar in een beleidsondersteundende rol binnen een gemeente
  4. Minimaal 1 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 3 jaar met projectmatig werken en het coordineren van werkzaamheden
  5. Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring met agendering, notuleringen van vergaderingen en het monitoren van vervolg acties
  6. In het kader van de wet DBA leent deze uitvraag zich helaas niet voor uitvoering door zzp’ers. Mocht je als zzp’er willen reageren, kan dat via ons middels een detacheringsconstructie.

Wensen:

  1. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring in een beleidsondersteundende rol binnen een gemeente
  2. Aantoonbare werkervaring met het verbinden en afstemming reasliseren tussen verschillende overlegtafels, benoem hiervan minimaal 1 concreet voorbeeld
  3. Aantoonbare werkervaring op het gebied van de arbeidsmarkt of de daar aan gelieerde Foodvalley regio in de afgelopen 5 jaar
  4. Een maximum uuratarief exclusief btw, inclusief woon-werkverkeer en fee flextender

Competenties

  • Organisatorisch vermogen Proactiviteit Communicatieve vaardigheden Analytisch vermogen Netwerkvaardigheden Flexibiliteit Teamgericht werken Projectmatig werken Stressbestendigheid Verantwoordelijkheid nemen

Inschrijven tot

Reageren op deze opdracht kan uitsluitend t/m 09-05-2025 om 12:00.

Gewenst aantal uren

16 uur per week.

Procedure en arbeidsvoorwaarden

Als intermediair staat FlexIntens voor het zorgvuldig bemiddelen van professionals binnen het publieke domein. Zo dragen we onder andere bij aan de invulling van opdrachten voor ministeries, uitvoeringsorganisaties, provincies, gemeenten en zorgorganisaties.

Zien we op basis van jouw ingestuurde CV een match, dan ziet de procedure er als volgt uit:

  • Voorafgaand aan het voorstellen, maken we afspraken over het tarief, gericht op de specifieke opdracht.
  • Kan een opdracht niet ingevuld worden als zelfstandig professional of gaat jouw voorkeur uit naar detachering (loondienst)? Onze dienstverlening voorziet ook daarin, waarbij we de beloningsstructuur van de opdrachtgever hanteren middels de inlenersbeloning.
  • Na overeenstemming te hebben bereikt in de financiële voorwaarden, stellen wij jouw profiel op in het format voor de betreffende opdrachtgever. We vragen van jou een verduidelijk op de wijze van voldoen aan de gestelde eisen en wensen, om de match zo duidelijk mogelijk te maken. Ook een motivatiebrief om jouw drijfveren en toegevoegde waarde aan het licht te brengen, wordt gevraagd. Hierin treden wij op als sparringpartner.
  • Wij verzorgen het voorstel en informeren je zo snel mogelijk over de voortgang hiervan.
NB: het beheersen van de Nederlandse taal is voor elke opdracht vereist.

Geen bestand gekozen
Zou je zo vriendelijk willen zijn de aangegeven velden in te vullen?

Gerelateerde vacatures

Bekijk alle vacatures