Compliance officer Privacy en Security
-
Provincie
Noord Holland
-
Branche
Lokale overheid
-
Opleidingsniveau
HBO
-
Dienstverband
Detachering
-
Plaats
-
Gepubliceerd op
Functie omschrijving
Voor de Gemeente Amsterdam is FlexIntens op zoek naar een Compliance officer Privacy en Security voor 32 tot 36 uur per week.Opdrachtomschrijving
Het volwassenheidsniveau van directie THOR met betrekking tot de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG), Wet Politie Gegevens (WPG) en Baseline informatiebeveiliging Overheid (BIO) is toe aan een volgende stap. We registreren, beheren en ontsluiten veel data rond toezicht en handhaven in de openbare ruimte. Hierbij verantwoord omgaan met persoonsgegevens en informatiebeveiliging is van groot belang. Directie THOR is vanwege uitbreiding van taken en verantwoordelijkheden op zoek naar een ervaren Compliance Officer Privacy en Security.
Werkzaamheden
Als Compliance Officer Privacy en Security heb je zowel een coördinerende als uitvoerende taak en draag je bij aan de implementatie en uitvoering van het privacy- en informatiebeveiligingsbeleid binnen de directie THOR:
- Je adviseert over aanpassingen aan de interne bedrijfsvoering
- Je vergroot de compliance-awareness door middel van communicatie en training
- Je signaleert, identificeert en beoordeelt compliancerisico’s
- Je adviseert proactief over compliancerisico's
- Je stelt risico beheersende maatregelen op en voert deze in
- Je monitort transacties van werknemers en datastromen
- Je lost compliance-incidenten op
- Je onderhoudt contact met gespecialiseerde collega’s van de vakgroepen Privacy en informatiebeveiliging
Je werkterrein beslaat de hele directie THOR en gaat over de processen inclusief het gebruik van systemen. Je bent op de hoogte van de laatste ontwikkelingen in jouw vakgebied privacy en informatiebeveiliging en adviseert, zowel inhoudelijk als procesmatig, proactief hierover. Je brengt samenwerking tot stand met stakeholders en maakt hiertoe werkafspraken. Je wordt onderdeel van een multidisciplinair team binnen THOR die werkt aan de slimste en effectiefste handhavingsorganisatie van Nederland.
Functie eisen
Onze opdrachtgever heeft eisen en wensen geformuleerd. Aan alle eisen moet worden voldaan om in aanmerking te komen voor deze functie. Voor deze functie zijn de volgende eisen en wensen geformuleerd:
Eisen:
- De aangeboden kandidaat heeft minimaal 5 jaar aantoonbare ervaring kennis van en ervaring met IV-en ICT-projecten met inzicht in bedrijfs-en organisatorische processen en bewaken van het privacy en informatiebeveiligingsniveau van de dienstverlening van in- en externe leveranciers
- De aangeboden kandidaat heeft minimaal 3 jaar aantoonbare ervaring op het gebied van privacy (AVG/ WPG) en informatiebeveiliging en met het implementeren, onderhouden en monitoren van informatiebeveiligingsmaatregelen uit de BIO
- De aangeboden kandidaat is in het bezit van een erkende HBO-diploma, bij voorkeur in het vakgebied van privacywetgeving en informatiebeveiliging.
- De aangeboden kandidaat is in het bezit van relevante certificeringen op het gebied van privacy en informatiebeveiliging (bv. ISO27001/2 en/of CISM).
- In het kader van de wet DBA leent deze uitvraag zich helaas niet voor uitvoering door zzp’ers. Mocht je als zzp’er willen reageren, kan dat via ons middels een detacheringsconstructie.
Wensen:
- De aangeboden kandidaat heeft minimaal 2 jaar ervaring met het werken voor een gemeentelijke organisatie
- De aangeboden kandidaat heeft minimaal 2 jaar ervaring met het werken voor een organisatie in het veiligheidsdomein
Competenties
- Omgevingsbewustzijn
- Relatiebeheer
- Analytisch vermogen
- Resultaatgerichtheid
- Overtuigingskracht
- Verantwoordelijkheid
Inschrijven tot
Reageren op deze opdracht kan uitsluitend t/m 10-06-2026 om 12:00.
Gewenst aantal uren
32 tot 36 uur per week.
Procedure en arbeidsvoorwaarden
Als intermediair staat FlexIntens voor het zorgvuldig bemiddelen van professionals binnen het publieke domein. Zo dragen we onder andere bij aan de invulling van opdrachten voor ministeries, uitvoeringsorganisaties, provincies, gemeenten en zorgorganisaties.
Zien we op basis van jouw ingestuurde CV een match, dan ziet de procedure er als volgt uit:
- Voorafgaand aan het voorstellen, maken we afspraken over het tarief, gericht op de specifieke opdracht.
- Kan een opdracht niet ingevuld worden als zelfstandig professional of gaat jouw voorkeur uit naar detachering (loondienst)? Onze dienstverlening voorziet ook daarin, waarbij we de beloningsstructuur van de opdrachtgever hanteren middels de inlenersbeloning.
- Na overeenstemming te hebben bereikt in de financiële voorwaarden, stellen wij jouw profiel op in het format voor de betreffende opdrachtgever. We vragen van jou een verduidelijk op de wijze van voldoen aan de gestelde eisen en wensen, om de match zo duidelijk mogelijk te maken. Ook een motivatiebrief om jouw drijfveren en toegevoegde waarde aan het licht te brengen, wordt gevraagd. Hierin treden wij op als sparringpartner.
- Wij verzorgen het voorstel en informeren je zo snel mogelijk over de voortgang hiervan.