Terug naar overzicht

Functioneel Beheerder XxllncZaken

  • Provincie

    Gelderland

  • Branche

    Lokale overheid

  • Opleidingsniveau

    HBO WO

  • Dienstverband

    Detachering

  • Plaats

    Dorpsstraat 67, Elst

  • Gepubliceerd op

Functie omschrijving

Voor de Gemeente Overbetuwe is FlexIntens op zoek naar een Functioneel Beheerder XxllncZaken voor 24 uur per week.

Onze gemeente telt ruim 48.000 inwoners, verdeeld over 11 dorpskernen. Het ligt in het hart van de regio Arnhem en Nijmegen. De gemeente biedt rust, ruimte, bedrijvigheid en alle denkbare voorzieningen binnen handbereik. Dit maakt Overbetuwe een aantrekkelijke gemeente om te wonen en te werken.

Gemeente Overbetuwe: zelfbewust en coöperatief
De gemeente Overbetuwe is een zelfbewuste en coöperatieve gemeente. Wij zijn een betrouwbare partner met een duidelijke visie; we weten wat we willen. Daarbij werken we efficiënt, resultaatgericht en komen we onze afspraken na. Vanuit onze krachtige, zelfstandige positie gaan wij samenwerking aan met anderen als deze een meerwaarde biedt voor onze inwoners, organisaties, instellingen en bedrijven. Wij realiseren ons daarbij dat wij deze samenwerking steeds vanuit een verschillende rol kunnen oppakken.

Moderne informele organisatie
We zijn een moderne, informele organisatie, waar de lijnen kort zijn. Onze koers geeft ons richting én biedt ons voldoende ruimte om flexibel in te spelen op actuele ontwikkelingen. Als organisatie zijn we volop bezig om (andere) manieren van samenwerken te ontwikkelen met onze omgeving. Dit komt onder andere tot uitdrukking in de implementatie van de Omgevingswet, ketenintegratie binnen het Sociaal Domein en verdere digitalisering van onze (dienstverlenings)processen.

Opdrachtbeschrijving
Voor de implementatie van ons nieuwe zaaksysteem XxllncZaken zijn we op zoek naar tijdelijke extra functioneel beheer capaciteit.

We zoeken iemand voor wie dit zaaksysteem qua inrichten en functioneel beheer geen geheimen kent. Je gaat helpen bij het inrichting van zaaktypen binnen deze applicatie. Daarbij is de zaaktypecatalogus een belangrijke basis. We werken vanuit een basiszaaktype.

Daarnaast ben je ook in staat om samen met KeyUsers specifieke zaaktypen te bouwen binnen deze applicatie. Zo mogelijk help je bij de migratie van ons oude zaaksysteem Inproces naar het nieuwe zaaksysteem XxllncZaken. Je bent in staat om koppelingen met taakapplicaties in te richten in samenspraak met de leveranciers.

Tot slot ondersteun je eindgebruikers bij het gebruik van de applicatie en voel je je op je gemak bij het geven dan demo's en vertalen van gebruikswensen naar oplossingen.

Functie eisen

Onze opdrachtgever heeft eisen en wensen geformuleerd. Aan alle eisen moet worden voldaan om in aanmerking te komen voor deze functie. Voor deze functie zijn de volgende eisen en wensen geformuleerd:

Eisen:

  1. Uiterlijk beschikbaar per 1 september 2025 voor 24 uur per week
  2. Een aantoonbare afgeronde hbo bachelor opleiding
  3. Aantoonbare beschikbaar fysiek aanwezig te zijn op dinsdag en donderdag
  4. Aantoonbaar beschikbaar voor de gespreksdatum van 19 augustus 2025
  5. In het kader van de wet DBA leent deze uitvraag zich helaas niet voor uitvoering door zzp’ers. Mocht je als zzp’er willen reageren, kan dat via ons middels een detacheringsconstructie.

Wensen:

  1. Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring als functioneel beheerder binnen een gemeente
  2. Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring in de afgelopen 5 jaar met het functioneel beheren van XXllncZaken

Competenties

  • De kandidaat wordt tijdens het gesprek op deze competenties beoordeeld. Oplossingsgericht, Analytisch, Communicatief, Zorgvuldig

Inschrijven tot

Reageren op deze opdracht kan uitsluitend t/m 12-08-2025 om 12:00.

Gewenst aantal uren

24 uur per week.

Procedure en arbeidsvoorwaarden

Als intermediair staat FlexIntens voor het zorgvuldig bemiddelen van professionals binnen het publieke domein. Zo dragen we onder andere bij aan de invulling van opdrachten voor ministeries, uitvoeringsorganisaties, provincies, gemeenten en zorgorganisaties.

Zien we op basis van jouw ingestuurde CV een match, dan ziet de procedure er als volgt uit:

  • Voorafgaand aan het voorstellen, maken we afspraken over het tarief, gericht op de specifieke opdracht.
  • Kan een opdracht niet ingevuld worden als zelfstandig professional of gaat jouw voorkeur uit naar detachering (loondienst)? Onze dienstverlening voorziet ook daarin, waarbij we de beloningsstructuur van de opdrachtgever hanteren middels de inlenersbeloning.
  • Na overeenstemming te hebben bereikt in de financiële voorwaarden, stellen wij jouw profiel op in het format voor de betreffende opdrachtgever. We vragen van jou een verduidelijk op de wijze van voldoen aan de gestelde eisen en wensen, om de match zo duidelijk mogelijk te maken. Ook een motivatiebrief om jouw drijfveren en toegevoegde waarde aan het licht te brengen, wordt gevraagd. Hierin treden wij op als sparringpartner.
  • Wij verzorgen het voorstel en informeren je zo snel mogelijk over de voortgang hiervan.
NB: het beheersen van de Nederlandse taal is voor elke opdracht vereist.

Geen bestand gekozen
Zou je zo vriendelijk willen zijn de aangegeven velden in te vullen?

Gerelateerde vacatures

Bekijk alle vacatures