Terug naar overzicht

Strategisch communicatieadviseur regionale inkoopagenda

  • Provincie

    Drenthe

  • Branche

    Lokale overheid

  • Opleidingsniveau

    HBO

  • Dienstverband

    Detachering

  • Plaats

    Raadhuisplein 1, Hoogeveen

  • Gepubliceerd op

Functie omschrijving

Voor de Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen is FlexIntens op zoek naar een Strategisch communicatieadviseur regionale inkoopagenda voor 16 tot 20 uur per week.


Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen (SWO) geeft met ruim 900 medewerkers uitvoering aan de gemeentelijke taken en verleent diensten aan ongeveer 80.000 inwoners van de twee gemeenten. Dit maakt ons de op één na grootste gemeentelijke organisatie in Drenthe. Daarnaast zijn wij een unieke organisatie door het werken voor 2 heel verschillende gemeenten. We zijn centraal gelegen en goed bereikbaar, zowel met de auto als het openbaar vervoer. Kijk voor meer informatie over onze organisatie opwww.werkenbijdeswo.nl

Opdracht

  • Zet kennis en expertise in zodat de consequenties van de voor de twaalf zorgvormen vastgelegde visie, van de contractvoorwaarden en van vastgelegde uitgangspunten, helder worden vertaald voor de betrokken partners: jeugdigen en gezinnen, de verwijzers naar gespecialiseerde jeugdhulp, de jeugdhulpaanbieders, de backoffices van gemeenten en de backoffices van jeugdhulpaanbieders;
  • Zorgt voor herkenbare communicatiemiddelen zodat er een samenhangend beeld ontstaat rondom de regionale inkoopagenda;
  • Zoekt naar een vormgeving van de strategische communicatie die er voor zorgt dat regionale afspraken landen in het dagelijkse werk van professionals, teammanagers en bestuurders.

Rol

Het opzetten en uitvoeren van de regionale inkoopagenda is de stevige opgave. Bovendien worden de verschillende zorgvormen niet op hetzelfde tijdstip uitgevoerd en heeft iedere zorgvormen een eigen specifiek karakter. Een karakter dat vertaald wordt in een eigen specifieke visie, eigen uitgangspunten en eigen contractvoorwaarden. Van de strategisch adviseur wordt verwacht dat de aansluiting op de fasering en het specifieke karakter van de zorgvorm ingevuld wordt binnen de op te zetten communicatiestrategie.

De regionale inkoopagenda kent een eigen structuur. Van de communicatieadviseur verwachten we dat er goede aansluiting is met de programmamanager regionale inkoop en met de netwerkregisseur van de regiovisie. Beide personen maken deel uit van het regioteam van de JHRD.

De uitwerking van de visies, uitgangspunten e.d. vindt plaats in werkgroepen. Voor jou als communicatieadviseur zijn de “trekkers” van deze werkgroepen een belangrijke informatiebron voor de op te zetten communicatie.

Functie eisen

Onze opdrachtgever heeft eisen en wensen geformuleerd. Aan alle eisen moet worden voldaan om in aanmerking te komen voor deze functie. Voor deze functie zijn de volgende eisen en wensen geformuleerd:

Eisen:

  1. Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor opleiding
  2. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring als strategisch communicatieadviseur;
  3. Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring binnen het sociale domein en bij voorkeur met effectieve communicatiemiddelen en de wijze waarop informatie overgebracht wordt
  4. In het kader van de wet DBA leent deze uitvraag zich helaas niet voor uitvoering door zzp’ers. Mocht je als zzp’er willen reageren, kan dat via ons middels een detacheringsconstructie.

Wensen:

  1. Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo bachelor opleiding in de richting van communicatie
  2. Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring i als strategisch communicatieadviseur
  3. Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring binnen het sociale domein en met het inzetten van effectieve communicatiemiddelen

Competenties

  • Teamspeler
  • Standvastig
  • Sterk analytische vermogen
  • Houdt overzicht in erg dynamische rol

Inschrijven tot

Reageren op deze opdracht kan uitsluitend t/m 03-04-2026 om 12:00.

Gewenst aantal uren

16 tot 20 uur per week.

Procedure en arbeidsvoorwaarden

Als intermediair staat FlexIntens voor het zorgvuldig bemiddelen van professionals binnen het publieke domein. Zo dragen we onder andere bij aan de invulling van opdrachten voor ministeries, uitvoeringsorganisaties, provincies, gemeenten en zorgorganisaties.

Zien we op basis van jouw ingestuurde CV een match, dan ziet de procedure er als volgt uit:

  • Voorafgaand aan het voorstellen, maken we afspraken over het tarief, gericht op de specifieke opdracht.
  • Kan een opdracht niet ingevuld worden als zelfstandig professional of gaat jouw voorkeur uit naar detachering (loondienst)? Onze dienstverlening voorziet ook daarin, waarbij we de beloningsstructuur van de opdrachtgever hanteren middels de inlenersbeloning.
  • Na overeenstemming te hebben bereikt in de financiële voorwaarden, stellen wij jouw profiel op in het format voor de betreffende opdrachtgever. We vragen van jou een verduidelijk op de wijze van voldoen aan de gestelde eisen en wensen, om de match zo duidelijk mogelijk te maken. Ook een motivatiebrief om jouw drijfveren en toegevoegde waarde aan het licht te brengen, wordt gevraagd. Hierin treden wij op als sparringpartner.
  • Wij verzorgen het voorstel en informeren je zo snel mogelijk over de voortgang hiervan.
NB: het beheersen van de Nederlandse taal is voor elke opdracht vereist.

Geen bestand gekozen
Zou je zo vriendelijk willen zijn de aangegeven velden in te vullen?

Gerelateerde vacatures

Bekijk alle vacatures