Teammanager Beleid, Ontwikkeling en Ondersteuning
-
Provincie
Noord Holland
-
Branche
Lokale overheid
-
Opleidingsniveau
HBO
-
Dienstverband
Detachering
-
Plaats
-
Gepubliceerd op
Functie omschrijving
Voor de Veiligheidsregio Flevoland Gooi en Vechtstreek is FlexIntens op zoek naar een Teammanager Beleid, Ontwikkeling en Ondersteuning voor 36 uur per week.De Regio Gooi en Vechtstreek is het samenwerkingsverband van Blaricum, Gooise Meren, Hilversum, Huizen, Laren, Eemnes en Wijdemeren. Wij bestaan uit de volgende organisatieonderdelen: Beleid en Bestuur, Maatschappelijke Dienstverlening, Inkoop en Contractbeheer, Gemeentelijke Gezondheidsdienst, Onderwijs en Werk, Grondstoffen en Afvalstoffendienst, Concernstaf Bedrijfsvoering en de Regionale Ambulancevoorziening. Er zijn ca. 500 medewerkers in dienst bij onze organisatie
Opdracht
Wij zoeken voor het team Beleid, Onderzoek en Ondersteuning een teammanager.
In deze veelzijdige rol ben jij de verbindende kracht tussen jouw team en de organisatie. Als leidinggevende van het team Beleid, Onderzoek en Ondersteuning, dat een centrale positie inneemt binnen de publieke gezondheidszorg, werk je samen met jouw collega’s aan het realiseren van impactvolle doelen. Met oog voor ontwikkeling en samenwerking stimuleer je de professionele groei van je teamleden en zorg je voor een fijne en productieve werkomgeving. Tegelijkertijd draag je verantwoordelijkheid voor het optimaal beheren van personeelsbezetting, budgetten en de rapportage van resultaten. Je brengt overzicht in de diverse subsidies en projectfinanciering, bewaakt de rechtmatigheid en ontwikkelt samen met het MT verder aan de digitalisering van de GGD. Je geeft mede vorm aan de verdere ontwikkeling en positionering van het team BOO binnen de organisatie. Het team is deels dienend aan de andere teams en de DPG en voert ook eigen programma’s uit. Je bent onderdeel van het MTGGD en waar nodig ondersteun je jouw collega’s.
Functie eisen
Onze opdrachtgever heeft eisen en wensen geformuleerd. Aan alle eisen moet worden voldaan om in aanmerking te komen voor deze functie. Voor deze functie zijn de volgende eisen en wensen geformuleerd:
Eisen:
- Minimaal 3 jaar aantoonbare werkervaring met het aansturen van een team binnen beleid, onderzoek of ondersteuning
- Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als integraal teammanager binnen een gemeentelijke, regionale, GGD- of andere publieke organisatie
- Aantoonbare werkervaring met budgetverantwoordelijkheid en financiële sturing vanuit een managementfunctie
- Aantoonbare afgeronde opleiding op minimaal hbo-bachelorniveau
- In het kader van de wet DBA leent deze uitvraag zich helaas niet voor uitvoering door zzp’ers. Mocht je als zzp’er willen reageren, kan dat via ons middels een detacheringsconstructie.
Wensen:
- Aantoonbare werkervaring met financiële sturing, subsidie en budgetbeheer vanuit een managementrol
- Aantoonbare werkervaring met het aansturen, coachen en ontwikkelen van hoogopgeleide professionals
- Aantoonbare werkervaring met organisatieontwikkeling, digitalisering en professionalisering van teams en werkprocessen
- Aantoonbare werkervaring binnen een publiekrechtelijk samenwerkingsverband of bestuurlijke omgeving
- Aantoonbare werkervaring als leidinggevende binnen de publieke gezondheid of het publieke domein
Competenties
- Financieel inzicht
- Procesmatig en integraal denken
- Kennis van digitalisering en informatisering
- Kennis van rechtmatigheid en beheersing
- Besluitvaardig en richting geven
- Verbindend
Inschrijven tot
Reageren op deze opdracht kan uitsluitend t/m 17-11-2026 om 12:00.
Gewenst aantal uren
36 uur per week.
Procedure en arbeidsvoorwaarden
Als intermediair staat FlexIntens voor het zorgvuldig bemiddelen van professionals binnen het publieke domein. Zo dragen we onder andere bij aan de invulling van opdrachten voor ministeries, uitvoeringsorganisaties, provincies, gemeenten en zorgorganisaties.
Zien we op basis van jouw ingestuurde CV een match, dan ziet de procedure er als volgt uit:
- Voorafgaand aan het voorstellen, maken we afspraken over het tarief, gericht op de specifieke opdracht.
- Kan een opdracht niet ingevuld worden als zelfstandig professional of gaat jouw voorkeur uit naar detachering (loondienst)? Onze dienstverlening voorziet ook daarin, waarbij we de beloningsstructuur van de opdrachtgever hanteren middels de inlenersbeloning.
- Na overeenstemming te hebben bereikt in de financiële voorwaarden, stellen wij jouw profiel op in het format voor de betreffende opdrachtgever. We vragen van jou een verduidelijk op de wijze van voldoen aan de gestelde eisen en wensen, om de match zo duidelijk mogelijk te maken. Ook een motivatiebrief om jouw drijfveren en toegevoegde waarde aan het licht te brengen, wordt gevraagd. Hierin treden wij op als sparringpartner.
- Wij verzorgen het voorstel en informeren je zo snel mogelijk over de voortgang hiervan.