Terug naar overzicht

Adviseur Lucht en Geur

  • Provincie

    Gelderland

  • Branche

    Lokale overheid

  • Opleidingsniveau

    HBO WO

  • Dienstverband

    Detachering

  • Plaats

    Mariënburg 75, Nijmegen

  • Gepubliceerd op

Functie omschrijving

Voor de Omgevingsdienst Regio Nijmegen is FlexIntens op zoek naar een Adviseur Lucht en Geur voor 16 uur per week.

Omgevingsdienst Regio Nijmegen (ODRN) zet zich met zo’n 240 collega’s in voor een gezonde, duurzame en veilige regio. Dit doen we in een samenwerkingsverband met de gemeenten Berg en Dal, Beuningen, Druten, Heumen, Nijmegen, Wijchen en de provincie Gelderland, door taken uit te voeren op het gebied van vergunningverlening, toezicht en handhaving (VTH). Daarnaast is ODRN één van de zes omgevingsdiensten die verantwoordelijk is voor de uitvoering van Seveso-taken. ODRN doet dit voor de provincies Gelderland en Overijssel.

Opdracht

Ondersteunen en adviseren in het kader van vergunningverlening en toezicht en handhaving met betrekking tot de aspecten Lucht, Geur en Stikstof. Beoordelen van lucht- en geurmeetrapporten, advisering bij OW-aanvragen/meldingen en beantwoorden van inhoudelijke vragen van bedrijven of adviseurs.

Functie eisen

Onze opdrachtgever heeft eisen en wensen geformuleerd. Aan alle eisen moet worden voldaan om in aanmerking te komen voor deze functie. Voor deze functie zijn de volgende eisen en wensen geformuleerd:

Eisen:

  1. Minimaal 2 jaar aantoonbare werkervaring als adviseur lucht en geur
  2. Een aantoonbare afgeronde hbo bachelor opleiding
  3. Aantoonbaar voldoen aan kwaliteitscriteria VTH van uit de 'Kwaliteitscriteria 3.0, hoofdstuk 19
  4. In het kader van de wet DBA leent deze uitvraag zich helaas niet voor uitvoering door zzp’ers. Mocht je als zzp’er willen reageren, kan dat via ons middels een detacheringsconstructie.

Wensen:

  1. Een aantoonbare afgeronde opleiding gericht op millieu op hbo bachelor niveau
  2. Aantoonbare werkervaring in de afgelopen 3 jaar binnen een omgevingsdienst
  3. Minimaal 4 jaar aantoonbare werkervaring als adviseur lucht en geur
  4. Aantoonbare werkervaring met emmisies vaan industriele processen en aerius-calculator

Competenties

  • Oordeelsvorming
  • Plannen
  • Organisatie bewustzijn

Inschrijven tot

Reageren op deze opdracht kan uitsluitend t/m 21-05-2025 om 12:00.

Gewenst aantal uren

16 uur per week.

Procedure en arbeidsvoorwaarden

Als intermediair staat FlexIntens voor het zorgvuldig bemiddelen van professionals binnen het publieke domein. Zo dragen we onder andere bij aan de invulling van opdrachten voor ministeries, uitvoeringsorganisaties, provincies, gemeenten en zorgorganisaties.

Zien we op basis van jouw ingestuurde CV een match, dan ziet de procedure er als volgt uit:

  • Voorafgaand aan het voorstellen, maken we afspraken over het tarief, gericht op de specifieke opdracht.
  • Kan een opdracht niet ingevuld worden als zelfstandig professional of gaat jouw voorkeur uit naar detachering (loondienst)? Onze dienstverlening voorziet ook daarin, waarbij we de beloningsstructuur van de opdrachtgever hanteren middels de inlenersbeloning.
  • Na overeenstemming te hebben bereikt in de financiële voorwaarden, stellen wij jouw profiel op in het format voor de betreffende opdrachtgever. We vragen van jou een verduidelijk op de wijze van voldoen aan de gestelde eisen en wensen, om de match zo duidelijk mogelijk te maken. Ook een motivatiebrief om jouw drijfveren en toegevoegde waarde aan het licht te brengen, wordt gevraagd. Hierin treden wij op als sparringpartner.
  • Wij verzorgen het voorstel en informeren je zo snel mogelijk over de voortgang hiervan.
NB: het beheersen van de Nederlandse taal is voor elke opdracht vereist.

Geen bestand gekozen
Zou je zo vriendelijk willen zijn de aangegeven velden in te vullen?

Gerelateerde vacatures

Bekijk alle vacatures